İletişim: +90 (212) 876 78 78
İSİFED Üyesidir.
Bizi takip edin:

İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu
 • Anasayfa
 • İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Faaliyetlerimiz

“2020 yılında Türkiye ve Dünya’da Ekonomik Öngörüler, İşletmeler İçin Stratejiler Zirvesi”nde Genel Başkan Muammer Ömeroğlu konuşmacı olarak katılım sağladı.

 • 23-11-2019

Ortak Akıl İş Platformu “2020 yılında Türkiye ve Dünya’da Ekonomik Öngörüler, İşletmeler İçin Stratejiler Zirvesi”nde Genel Başkan Muammer Ömeroğlu konuşmacı olarak katılım sağladı.

Devamı..


Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, EKOTÜRK TV’de canlı yayına konuk oldu

 • 22-11-2019

Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, EKOTÜRK TV’de ekonomi köşe yazarı Serpin Alparslan’ın “Yönetim Katı” adlı programında “Sanayici Sorunları”nın konuşulduğu canlı yayına konuk oldu.

Devamı..


Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, EKOTÜRK TV’de canlı yayına konuk olacaktır

 • 21-11-2019

Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, EKOTÜRK TV’de ekonomi köşe yazarı Serpin Alparslan’ın “Yönetim Katı” adlı programında “Sanayici Sorunları”nın konuşulacağı canlı yayına konuk olacaktır.
İyi seyirler dileriz.

22 Kasım 2019 Cuma Günü
Saat 13.30

Devamı..


Buyer Network tarafından düzenlenen Satınalma & Tedarik Yönetimi Konferans ve Ödül törenine Genel Başkan Muammer Ömeroğlu Konuşmacı olarak katıldı

 • 20-11-2019

Prof. Dr. Murat Erdal’ın (İstanbul Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Program Başkanı) Yönetim Kurulu Başkanı olduğu, Buyer Network tarafından düzenlenen Satınalma&Tedarik Yönetimi Konferanas ve Ödül törenine Genel Başkan Muammer Ömeroğlu Konuşmacı olarak katıldı.

Devamı..


“Amatör Denizcilik Ehliyeti” 5.Eğitim ve Sınavına ev sahipliği yapan Esencan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Taşkın Yenidünya ve ekibine teşekkür ederiz.

 • 15-11-2019

TC Ulaştırma Bakanlığı, Ambarlı Liman Başkanlığı ile düzenlediğimiz üyelerimize özel “Amatör Denizcilik Ehliyeti” 5.Eğitim ve Sınavına ev sahipliği yapan Esencan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Taşkın Yenidünya ve ekibine teşekkür ederiz.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..


Türkonfed üyesi Sedefed 11.Rekabet Kongresi'ni düzenledi

 • 07-11-2019

Türkonfed üyesi Sedefed’in düzenlemiş olduğu “11.Rekabet Kongresi” ne Genel Başkanımız Sn.Muammer Ömeroğlu, Başkan yardımcımız ve Beysiad Başkanı Sn. Adnan Şahin , Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Fehmi Denizli, Tosiad Başkanı Sn. Semra Saniye Mert Katılım sağladılar.

Devamı..


DUAYENLER ANLATIYOR II paneline katılım sağlandı

 • 06-11-2019

BEYSİAD - İAÜ (İstanbul Aydın Üniversitesi) işbirliği ile " DUAYENLER ANLATIYOR II" paneline Genel Başkanımız Sn.Muammer Ömeroğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn.Fehmi Denizli, Sn.Memduh Uz, Sn.Nuri Aslan katılım sağladılar. Şahin Metal Yönetim Kurulu Başkanı, İSİFED Başkan Yardımcısı, BEYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Adnan Şahin, Elopar Elektrik Otomotiv A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve İSİFED Onursal Başkanı Sn. Mehmet Sandal, İş İnsanı BEYSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İskender Duriç üniversite öğrencilerine bilgi ve birikimlerini aktardılar.
 

Devamı..


2019/Kasım Yönetim Kurulu Toplantımız yoğun gündem görüşmeleri ile gerçekleşti

 • 04-11-2019

2019/Kasım Yönetim Kurulu Toplantımız yoğun gündem görüşmeleri ile gerçekleşti.

Devamı..


Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı Tarafından düzenlenen, bugünün iş duayenleri geleceğin patronlarına mentörlük yaptı

 • 01-11-2019

Ortak Akıl Yönetim Danışmanlığı Tarafından düzenlenen, bugünün iş duayenleri geleceğin patronlarına mentörlük yaptı.
"Tecrübe Paylaşım Toplantısı"nda sektöründe marka olmuş, iş dünyasında saygın konuma gelmiş iş duayeni Genel Başkanımız Sayın Muammer Ömeroğlu ve BEYSİAD Başkanımız ve İSİFED başkan Yardımcımız Sayın Adnan Şahin deneyim ve tecrübelerini paylaştılar.

Devamı..


İOSİD İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yeni yerinde faaliyete geçti

 • 01-11-2019

İOSİD İkitelli Organize Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği Yeni yerinde faaliyete geçti. Genel Başkanımız Sayın Muammer Ömeroğlu açılış konuşmasında STK’nın önemini vurgulayarak hayırlı ve uğurlu olsun dileklerini iletti.

Devamı..İletişim
 • Adres: ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI ÇALIŞLAR CAD. MİDPOİNT RESİDANCE NO:2/38 BEYLIKDÜZÜ Istanbul / Türkiye
 • Telefon: +90 (212) 876 78 78
 • Email: info@isifed.org.tr