İletişim: +90 (212) 876 78 78
İSİFED Üyesidir.
Bizi takip edin:

İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu
 • Anasayfa
 • İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Faaliyetlerimiz

İOSİD (İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği) Başkanı Sn. Ahmet Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ağırlandı.

 • 15-10-2020

İOSİD(İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği) Başkanı Sn. Ahmet Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Gn.Başkan Muammer Ömeroğlu’nu ziyaret ettiler. Son günlerde sıklıkla gündeme getirdiğimiz İstanbul Sanayicilerinin “Yer Sorunu” hakkında Başkan Akkaya, İkitelli Organize Sanayi’de de had safhada. Fiziki sınırları şirketlerin büyümesine izin vermiyor. Bölgeye yeni fonksiyonlar kazandırmak ve büyüme için de yeni bir yer arayışları olduğunu bildirdi. Konu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Devamı..


Sanayicilerin problemleri,OSB’lerdeki yeterlilik düzeyleri,Kapasite artışına yönelik konulu toplantı gerçekleştirildi.

 • 22-09-2020

Elektra Elektronik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Emin Armağan Şakar’ın Ev sahipliğinde, Gn. Başkan Muammer Ömeroğlu Moderatörlüğünde gerçekleşen,Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hakan Güldağ ve ekibi ile yaptımız toplantı da, Sanayicilerin problemleri,OSB’lerdeki yeterlilik düzeyleri,Kapasite artışına yönelik neler yapılabilir,Yer temini hususundaki alternatifler ve çözüm önerileri görüşüldü.Hakan Güldağ (Dünya Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı) Şeref Oğuz (Yayın Kurulu Başkanı)
Rüştü Bozkurt (Baş Danışman)
Halim Aslan (Medya Basın Haber Bölge Temsilcisi)
Salim Aslan (Medya Basın Haber Bölge Temsilcisi)
Barış Sedef (Medya Basın Haber Muhabir-Editör)
Verimli geçen toplantımıza katılımları için Teşekkür ederiz.  

Devamı..


RUYİAD( Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneği)nin İSİFED’e katılması

 • 22-09-2020

RUYİAD( Rumeli Yönetici ve İş Adamları Derneği)nin İSİFED’e katılması ile 8 Dernek 2000 Sanayici ve İş İnsanı ile güçlenerek büyümeye devam etmekteyiz.Yeni Derneğimiz RUYİAD Başkanı Sn. Ayla Erdem ve üyelerine aramıza hoş geldiniz diyor, birlikte verimli, başarılı, projeler gerçekleştirmeyi diliyorum. Genel Başkan Muammer Ömeroğlu

Devamı..


Manisa/Kula Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Tosun Ağırlandı.

 • 20-08-2020

Manisa/Kula Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Tosun İSİFED’e iade-i ziyaret de bulundu.Fabrika ziyaretinde, iSİFED Başkan Yardımcısı Sn. Adnan Şahin’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Erin Motor, Şahin Metal, Genel Başkan Sn. Muammer Ömeroğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Star Okey, Fabrikalarda üretimler gezildi, genel bilgiler aktarıldı.Silivri Belediye Başkanı Sn. Volkan Yılmaz makamında ziyaret edildi.İSİFED Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri ile buluşulan akşam yemeğine, Beylikdüzü Belediye Başkanı Sn. Mehmet Murat Çalık’da iştirak ettiler. Kula ve Beylikdüzü Belediye Başkanlarımız çalışmalarını ve gelecek planlarını Sanayicilerimiz ile paylaştılar.Manisa/Kula Belediye Başkanı Sn. Hüseyin Tosun Sanayicilerin Kula’da kurulmakta olan, OSB’de yer almaları için teşvik ve destekler hakkında bilgi vererek davette bulundu.

Devamı..


Silivri Belediye Başkanı Sn.Volkan Yılmaz ziyaret edildi.

 • 20-08-2020

İSİFED Gn.Başkan Yardımcıları,Sn. Adnan Şahin, Sn.Fehmi Denizli ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Memduh Uz ile,Silivri Belediye Başkanı Sn.Volkan Yılmaz ziyaret edildi.Rahatsızlığı sebebi ile aramızda olamayan Genel Başkanımız Sn. Muammer Ömeroğlu’na geçmiş olsun olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

Devamı..MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP Ankara Milletvekili, Sivil Toplum Kuruluşları Sorumlusu webinar konuğumuzdu.

 • 06-08-2020

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP Ankara Milletvekili, Sivil Toplum Kuruluşları Sorumlusu Sn. Yaşar Yıldırım, webinar konuğumuzdu.Sanayici sorunlarının görüşüldüğü, verimli geçen toplantımıza zaman ayırdıkları için teşekkür ederim.
Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..


“Türkiye'de Kenevir Projeksiyonu” konusu zoom üzerinden görüşüldü.

 • 17-06-2020

Pandemi dönemi, zoom üzerinden yaptığımız webinar9 serisi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.“Türkiye'de Kenevir Projeksiyonu” konulu webinarımız konunun uzmanları ile oldukça verimli geçti.Sanayici&Üniversite İşbirliği ile desteklenen program için BEYSİAD Başkanm Sn. Adnan Şahin, TOSİAD Başkanım Sn. Semra Saniye Mert, İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Mütevelli Heyeti’ne ve hocalarımıza teşekkür ederim.
Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..


İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu İle İstanbul Sanayicilerinin sorunları görüşüldü.

 • 27-05-2020

Pandemi dönemi, zoom üzerinden yaptığımız webinar8 serisi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu hafta konuğumuz, İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu İle İstanbul Sanayicilerinin sorunları görüşüldü. Yoğun programı dahilinde zaman ayırıp, detaylı bilgi paylaşımı için teşekkür ederim.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..


T.C Cumhurbaşkanı Başdanışmanı,Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn.Hasan BÜYÜKDEDE ile zoom üzerinden görüşüldü.

 • 17-02-2020

Pandemi dönemi, zoom üzerinden yaptığımız webinar 7 serisi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu hafta konuğumuz,T.C Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Sn.Hasan BÜYÜKDEDE İle "COVID Sonrası Sanayi ve Üretim” Başlığı altında, Sanayici sorunları görüşüldü. Bizleri en iyi anlayan Sanayici kökenli abimiz, Bakanımız Sn. Hasan BÜYÜKDEDE’ye yoğun programı dahilinde zaman ayırıp, detaylı bilgi paylaşımı için teşekkür ederim.
Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..İletişim
 • Adres: ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI ÇALIŞLAR CAD. MİDPOİNT RESİDANCE NO:2/38 BEYLIKDÜZÜ Istanbul / Türkiye
 • Telefon: +90 (212) 876 78 78
 • Email: info@isifed.org.tr