İletişim: +90 (212) 876 78 78
İSİFED Üyesidir.
Bizi takip edin:

İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu
 • Anasayfa
 • İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Faaliyetlerimiz

İSİFED olarak İstanbul Valisi Sn. Vasip Şahin'i makamını ziyaret ettik

 • 24-04-2021

İSİFED Gn.Başkanı Sn.Muammer Ömeroğlu, ESİDER Başkanı Sn.Fevzi Torolsan, İOSİD Başkanı Sn. Ahmet Akkaya  İstanbul Valisi Sn. Vasip Şahin'i makamında ziyaret etti.

Devamı..


Ülke ve bölge ekonominisinin konuşulduğu, İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği(İOSİD)’nin Projelerinin görüşüldü

 • 31-01-2020

Ülke ve bölge ekonominisinin konuşulduğu, İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği(İOSİD)’nin Projelerinin görüşüldüğü, İOSİD Yüksek İstişare Kurulu Üyeleri ile yapılan kahvaltı programına Genel Başkan Sn.Muammer Ömeroğlu katılım sağladılar.

Devamı..


İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği İOSİD Başkanı Sn. Ahmet Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Beysiad Başkanım Sn. Adnan Şahin, Sander Başkanım Sn. Mehmet Kocasakal ile birlikte merkezimizde ağırladık

 • 28-01-2020

İkitelli Organize Sanayici ve İş İnsanları Derneği İOSİD Başkanı Sn. Ahmet Akkaya ve Yönetim Kurulu Üyelerini, Beysiad Başkanım Sn. Adnan Şahin, Sander Başkanım Sn. Mehmet Kocasakal ile birlikte merkezimizde ağırladık. İş dünyasında Stk’ların rolünü konuştuk. Birlikten güç doğacak olup,
İOSİD Başkanıma ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyaretleri için ve ATATÜRK portresi armağanı için ayrıca teşekkür ederim.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..


Üyemiz San-der’in düzenlediği, Satınalma ve Tedarik Zincir Yönetimi Eğitimi Seminer Salonu'nda gerçekleşti

 • 22-01-2020

Üyemiz San-der’in düzenlediği, "Satınalma ve Tedarik Zincir Yönetimi" Eğitimi İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr.Murat Erdal İle Yılmaz Redüktör Seminer Salonu'nda gerçekleşti. Genel Başkan Muammer Ömeroğlu’nun konuşmacı olarak katıldığı eğitime ilgi yoğundu.

Devamı..


Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, EKOTÜRK TV’de “Sanayici Sorunları”nın konuşulduğu canlı yayına konuk oldu

 • 17-01-2020

Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, Ekonomi köşe yazarı Serpin Alparslan’ın EKOTÜRK TV’de“Sektörel Bakış” adlı programında “Sanayici Sorunları”nın konuşulduğu canlı yayına konuk oldu.

Devamı..


Genel Başkan Muammer Ömeroğlu, EKOTÜRK TV’de “Sanayici Sorunları”nın konuşulacağı canlı yayına konuk olacaktır

 • 16-01-2020

Genel Başkan Muammer Ömeroğlu,
17 Ocak 2020 Cuma günü, Saat 11.30’da Ekonomi köşe yazarı Serpin Alparslan’ın EKOTÜRK TV’de“Sektörel Bakış” adlı programında “Sanayici Sorunları”nın konuşulacağı canlı yayına konuk olacaktır.

İyi seyirler dileriz.

Devamı..


Üyemiz, Çuhadaroğlu A.Ş 65.Yılını, kurucusu Merhum Yüksek Mimar Ahmet Çuhadaroğlu anısına çıkarttığı “Dürüst İzler “ Kitabı lansmanı ile taçlandırdı

 • 15-01-2020

Üyemiz, Çuhadaroğlu A.Ş 65.Yılını, kurucusu Merhum Yüksek Mimar Ahmet Çuhadaroğlu anısına çıkarttığı “Dürüst İzler “ Kitabı lansmanı ile taçlandırdı. Merhum Ahmet Çuhadaroğlu abimize Allahtan rahmet, Çuhadaroğlu ailesine başarılarının devamını dilerim.
Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..


KTİD Karadağ Türk İş İnsanları ve Yatırımcıları Dernek Başkanı Sn. Ertaç Güngör’ün iade-i ziyareti

 • 09-01-2020

Genel Başkan Sn.Muammer Ömeroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Memduh Uz ve Genel Sekreter Sn. Metin Yılmaz, KTİD Karadağ Türk İş İnsanları ve Yatırımcıları Dernek Başkanı Sn. Ertaç Güngör’ün iade-i ziyaretinde bir araya geldiler.

Devamı..


İSTANBUL’da “Tokat Günleri” Kapsamında İş dünyası kahvaltıda buluştu

 • 29-11-2019

İSTANBUL’da “Tokat Günleri” Kapsamında İş dünyası kahvaltıda buluştu. Bürokratlar,Belediye Başkanları, Stk Temsilcilerinin ilgisi yoğundu.
Tosiad Başkanı Sn. Semra Saniye Mert’in daveti üzerine;
İsifed Genel Başkanı Sn. Muammer Ömeroğlu,
Beysiad Başkanı Sn.Adnan Şahin,
İsifed YK Sn.Fehmi Denizli,
Rumeli İş Adamları Derneği Başkanı Sn.Ayla Erdim,
Trisad YK ve Tosiad YK Sn.Mehmet Yıldırım ile katılım sağlanmıştır.
Organizasyonda emeği geçen, Tokkon Başkanı Sn Ahmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederiz.

Devamı..


Kasım/2019 Yönetim Kurulu Toplantısı’na ev sahipliği yapan Sayın Metin Yılmaz nezdinde Çuhadaroğlu ailesine teşekkür ederiz

 • 25-11-2019

Kasım/2019 Yönetim Kurulu Toplantısı’na ev sahipliği yapan Sayın Metin Yılmaz nezdinde Çuhadaroğlu ailesine teşekkür ederiz.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

Devamı..İletişim
 • Adres: ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI ÇALIŞLAR CAD. MİDPOİNT RESİDANCE NO:2/38 BEYLIKDÜZÜ Istanbul / Türkiye
 • Telefon: +90 (212) 876 78 78
 • Email: info@isifed.org.tr