İletişim: +90 (212) 876 78 78
İSİFED Üyesidir.
Bizi takip edin:

İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu
 • Anasayfa
 • İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Faaliyetlerimiz

İsrail Temaslarımız Aralık 2022

 • 16-12-2022

   ITBC (İsrail-Türkiye İş Meclisi ve Ticaret & Sanayi Odası) iş birliğinde gerçekleştirilen Programımızda destekleri için, Büyükelçimiz Sn. Şakir Özkan Torunlar’a,İsrail’e girişimizden çıkışımıza kadar heyetimizle birlikte olan Türk Ataşemiz Sn. Erkan Salur’a, Kurucu Başkan Sn. Moris Reyna ve Başkan Sn. Gad Shoshan nezdinde ITBC Yönetim Kurulu Üyelerine, İsrail İstanbul Ticaret Ataşesi Sn. Matan Safran’a, teşekkür ederiz.Son 5 Faaliyetimiz

İsrail Temaslarımız Aralık 2022

 • 16-12-2022

   ITBC (İsrail-Türkiye İş Meclisi ve Ticaret & Sanayi Odası) iş birliğinde gerçekleştirilen Programımızda destekleri için, Büyükelçimiz Sn. Şakir Özkan Torunlar’a,İsrail’e girişimizden çıkışımıza kadar heyetimizle birlikte olan Türk Ataşemiz Sn. Erkan Salur’a, Kurucu Başkan Sn. Moris Reyna ve Başkan Sn. Gad Shoshan nezdinde ITBC Yönetim Kurulu Üyelerine, İsrail İstanbul Ticaret Ataşesi Sn. Matan Safran’a, teşekkür ederiz.

Devamı..


Gazeteci Mehmet Remzi Tanış'ın sunduğu World Tv programına katılım sağladık.

 • 05-12-2023

Gazeteci Mehmet Remzi Tanış'ın sunduğu World Tv programında gündem ve iş gündemi konularını konuştuk.

Devamı..


Genel Başkanımız Sn. Muammer Ömeroğlu, ''EKO TÜRK TV / Sanayici Gözüyle Ekonomi'' Programının konuğu oldu.

 • 27-10-2022

Genel Başkanımız Sn. Muammer Ömeroğlu, Esra Özbakır ve Fevzi Bulut'un sunduğu ''EKO TÜRK TV / Sanayici Gözüyle Ekonomi'' Programının konuğu oldu. İyi seyirler dileriz.

Devamı..


İSİFED Heyeti Azerbaycan Ziyaretinde

 • 21-10-2022

İSİFED Heyeti Azerbaycan Bakü’de Kamu Kurum ve Kuruluşları ile temaslarda bulunuyor.

Devamı..


Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile protokol protokol imzaladık.

 • 16-06-2021

Değerli Sanayici ve İş İnsanı Üyelerimiz,

   Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile protokol protokol imzaladık. ATCCI, Türkiye ile Amerika arasındaki ikili ticaret potansiyelini ve yatırım seviyelerini arttırmayı destekleyen Seattle ve New York merkezli, kar amacı gütmeyen özel bir üyelik organizasyonudur. Kuruluşu Amerika Birleşik Devletlerinde ticaret hacmi yüksek 21 eyalet içinde temsil edilmektedir.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren ve Türkiye’de ilişkileri veya yatırımları olan kişiler ve kurumlar arasında sosyal ve ticari ilişkileri teşvik etmek, uluslararası arenada Türk ihracatçılarının rekabetini kolaylaştırmak ve pazar çeşitliliğini geliştirmek amaçlanmaktadır.

İhracatçılarımızın ve girişimcilerimizin ABD pazarının ekosistemine uyum sağlayabilmeleri için doğru yönlendirmek, ihracatın önündeki tüm engelleri kaldırmak ve dış ticarette avantaj elde etmelerini sağlamak için yapılan protokolün tüm iş insanı üyelerimize hayırlı olmasını dilerim.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

 

Üyelik activasyonu https://www.atcciusa.org/tr/uyeligin-avantajlari/ ‘den giriş yapılarak gerçekleşmektedir. İSİFED indiriminden faydalanmak için “ISFED10” kod girilmelidir.

Başvurularınız ve detaylı bilgi için info@isifed.org.tr adresine e-mail gönderebilir, 05333207033 numaralı Gsm’den Nazan Biliz’e ulaşabilirsiniz.

Devamı..İletişim
 • Adres: ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI ÇALIŞLAR CAD. MİDPOİNT RESİDANCE NO:2/38 BEYLIKDÜZÜ Istanbul / Türkiye
 • Telefon: +90 (212) 876 78 78
 • Email: info@isifed.org.tr