İletişim: +90 (212) 876 78 78
İSİFED Üyesidir.
Bizi takip edin:

İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu
 • Anasayfa
 • İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Faaliyetlerimiz

Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile protokol protokol imzaladık.

 • 16-06-2021

Değerli Sanayici ve İş İnsanı Üyelerimiz,

   Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile protokol protokol imzaladık. ATCCI, Türkiye ile Amerika arasındaki ikili ticaret potansiyelini ve yatırım seviyelerini arttırmayı destekleyen Seattle ve New York merkezli, kar amacı gütmeyen özel bir üyelik organizasyonudur. Kuruluşu Amerika Birleşik Devletlerinde ticaret hacmi yüksek 21 eyalet içinde temsil edilmektedir.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren ve Türkiye’de ilişkileri veya yatırımları olan kişiler ve kurumlar arasında sosyal ve ticari ilişkileri teşvik etmek, uluslararası arenada Türk ihracatçılarının rekabetini kolaylaştırmak ve pazar çeşitliliğini geliştirmek amaçlanmaktadır.

İhracatçılarımızın ve girişimcilerimizin ABD pazarının ekosistemine uyum sağlayabilmeleri için doğru yönlendirmek, ihracatın önündeki tüm engelleri kaldırmak ve dış ticarette avantaj elde etmelerini sağlamak için yapılan protokolün tüm iş insanı üyelerimize hayırlı olmasını dilerim.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

 

Üyelik activasyonu https://www.atcciusa.org/tr/uyeligin-avantajlari/ ‘den giriş yapılarak gerçekleşmektedir. İSİFED indiriminden faydalanmak için “ISFED10” kod girilmelidir.

Başvurularınız ve detaylı bilgi için info@isifed.org.tr adresine e-mail gönderebilir, 05333207033 numaralı Gsm’den Nazan Biliz’e ulaşabilirsiniz.

Dosya İndir.Son 5 Faaliyetimiz

28 Mart tarihli İftar Yemeği

 • 28/03/2024

Gn. Başkan sn. Ahmet Faruk Kınacı ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programında İSİFED Ailesi bir araya geldi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve değerli eşlerine teşekkür ederiz.

Devamı..


2024 Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı

 • 24/03/2024

2024 Mart Ayı Yönetim Kurulu Toplantısında Gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Bu ay ki konuğumuz TÜYİAD | Tüm Yerli Teknoloji Üreticileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Sn. Erkut Yenici oldu.

Devamı..


15 Şubat 2024 Tarihli İSİFED Olağan Genel Kurul Toplantısı

 • 15/02/2024

15 Şubat 2024 Tarihinde İSİFED Olağan Genel Kurul Toplantısı delegelerin katılımı ile gerçekleşti. Ardından, ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapıldı. 2016-2024 Yılları arasında görev yapan Genel Başkan Sn. Muammer Ömeroğlu’na ve 2021-2024 Yönetim Kurulu Üyelerine başarılı dönemleri için teşekkür ederiz. Yeni dönem göreve gelen Genel Başkan Sn. Ahmet Faruk Kınacı ve Yönetim kurulu üyelerini tebrik eder, verimli bir dönem dileriz.

Devamı..


Yeni Yıl’a Merhaba Yemeği

 • 27-12-2023

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar öncesinde, Gn. Başkan Sn. Muammer Ömeroğlu’nun Yeni Yıl’a Merhaba Yemeği davetinde bir araya geldik. Sağlık ve mutluluk dileklerimizle iyi seneler dileriz.

Devamı..


Genel Kurul Öncesi, Başkanlar toplantısını gerçekleştirdik.

 • 19-12-2023

Genel Kurul Toplantıları öncesinde, Gn. Başkan Sn. Muammer Ömeroğlu’nun ev sahipliğinde, Başkanlar toplantısını gerçekleştirdik. Emekleri için tüm başkanlarımıza teşekkür eder, yeni dönemde yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar dileriz.

Devamı..İletişim
 • Adres: ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI ÇALIŞLAR CAD. MİDPOİNT RESİDANCE NO:2/38 BEYLIKDÜZÜ Istanbul / Türkiye
 • Telefon: +90 (212) 876 78 78
 • Email: info@isifed.org.tr