İletişim: +90 (212) 876 78 78
İSİFED Üyesidir.
Bizi takip edin:

İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu
 • Anasayfa
 • İSİFED - İstanbul Sanayicileri ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu

Faaliyetlerimiz

Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile protokol protokol imzaladık.

 • 16-06-2021

Değerli Sanayici ve İş İnsanı Üyelerimiz,

   Amerikan Türk Ticaret ve Sanayi Odası (ATCCI) ile protokol protokol imzaladık. ATCCI, Türkiye ile Amerika arasındaki ikili ticaret potansiyelini ve yatırım seviyelerini arttırmayı destekleyen Seattle ve New York merkezli, kar amacı gütmeyen özel bir üyelik organizasyonudur. Kuruluşu Amerika Birleşik Devletlerinde ticaret hacmi yüksek 21 eyalet içinde temsil edilmektedir.

  Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren ve Türkiye’de ilişkileri veya yatırımları olan kişiler ve kurumlar arasında sosyal ve ticari ilişkileri teşvik etmek, uluslararası arenada Türk ihracatçılarının rekabetini kolaylaştırmak ve pazar çeşitliliğini geliştirmek amaçlanmaktadır.

İhracatçılarımızın ve girişimcilerimizin ABD pazarının ekosistemine uyum sağlayabilmeleri için doğru yönlendirmek, ihracatın önündeki tüm engelleri kaldırmak ve dış ticarette avantaj elde etmelerini sağlamak için yapılan protokolün tüm iş insanı üyelerimize hayırlı olmasını dilerim.

Genel Başkan
Muammer Ömeroğlu

 

Üyelik activasyonu https://www.atcciusa.org/tr/uyeligin-avantajlari/ ‘den giriş yapılarak gerçekleşmektedir. İSİFED indiriminden faydalanmak için “ISFED10” kod girilmelidir.

Başvurularınız ve detaylı bilgi için info@isifed.org.tr adresine e-mail gönderebilir, 05333207033 numaralı Gsm’den Nazan Biliz’e ulaşabilirsiniz.

Dosya İndir.Son 5 Faaliyetimiz

Yeni Yıl’a Merhaba Yemeği

 • 27-12-2023

Yeni bir yıl, yeni başlangıçlar öncesinde, Gn. Başkan Sn. Muammer Ömeroğlu’nun Yeni Yıl’a Merhaba Yemeği davetinde bir araya geldik. Sağlık ve mutluluk dileklerimizle iyi seneler dileriz.

Devamı..


Genel Kurul Öncesi, Başkanlar toplantısını gerçekleştirdik.

 • 19-12-2023

Genel Kurul Toplantıları öncesinde, Gn. Başkan Sn. Muammer Ömeroğlu’nun ev sahipliğinde, Başkanlar toplantısını gerçekleştirdik. Emekleri için tüm başkanlarımıza teşekkür eder, yeni dönemde yeni yönetim kurulu üyelerine başarılar dileriz.

Devamı..


Aralık / 2023 Yönetim Kurulu Toplantımız

 • 12-12-2023

2023 Yılının son Yönetim Kurulu Toplantısını, 2024 Yılı hedeflerimizi belirleyerek gerçekleştirdik.

Devamı..


Amerikan Ticaret Odası Türkiye Temsilciliği Ziyaretimiz.

 • 06-12-2023

Amerikan Ticaret Odası Türkiye Temsilciliği TABA-AmCham Gn.Başkanı Sn. Süleyman Ecevit Sanlı’ya iade-i ziyaret de bulunuldu. Değerli başkanımıza ev sahipliği için teşekkür ederiz.

Devamı..


İSİFED Ekonomi Zirvesi

 • 29-11-2023

20.Kuruluş Yıldönümümüzde “İSİFED Ekonomi Zirvesi” Sn.Serpin Alparslan moderatörlüğünde, Genel Başkanımız Sn. Muammer Ömeroğlu, İBB Başkanı Sn. Ekrem İmamoğlu, Türkonfed Başkanı Sn. Süleyman Sönmez, Sn. Prof.Dr. Sadi Uzunoğlu, Sn. Dr. Yılmaz Sönmez ve Sn. Gürel Aydın’ın sunumları ve konuşmaları ile gerçekleşti. İSİFED’e bağlı İş Dünyası Dernek Üyelerimiz, Dernek Başkanlarımız, Beylikdüzü Belediye Başkanı Sn. Mehmet Murat Çalık, BOSB Başkanı Sn. Adnan Keleş, Tüyap Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Bülent Ünal, Trisad Başkanı Sn. Mustafa Balkuv, Taba AmCham Başkanı Sn. Süleyman Ecevit Şanlı, iBB Sanayi Platformu Sn. Mehmet Çakılcıoğlu Türkonfed Gn. Sekreteri Arda Batu, Enerji A.Ş Sn. Yüksel Yalçın, Kent Konseyi Başkanı Sn.Mehmet Kaya ve yönetimi, Konya İhracatçılar Başkanı Sn. Mustafa Toptaş,a ve tüm katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Devamı..İletişim
 • Adres: ADNAN KAHVECİ MAH. YAVUZ SULTAN SELİM BULVARI ÇALIŞLAR CAD. MİDPOİNT RESİDANCE NO:2/38 BEYLIKDÜZÜ Istanbul / Türkiye
 • Telefon: +90 (212) 876 78 78
 • Email: info@isifed.org.tr